piątek, 16 maja 2014

chocobox :)

Witajcie :) Dawno nas nie było z powodu matur. Całe szczęście egzaminy już prawie za nami :) Zostały tylko ustne z polskiego :) Kilka dni i wakacje.

Dziś piszemy o świetnym prezencie na DZIEŃ MATKI. Możecie go kupić na chocobox. Do 26 maja jeszcze kilka dni także jeśli ktoś nie kupił jeszcze niespodzianki ma czas, aby zamówić : )

Już mówimy jaki to prezent. My wybrałyśmy dla naszej MAMCI piękny bucik. Jeden? No tak ;) Bo jest to bucik... z czekolady ; ) Sądzimy, że jest to bardzo ciekawy pomysł, wart uwagi. Na pewno większość mam nie dostała nigdy wcześniej czegoś podobnego. Będzie to miłe zaskoczenie. Jeśli ktoś mimo wszystko jest zwolennikiem zwykłych czekoladek to też znajdzie coś ciekawego. Można kupić czekoladki z miłym napisem ( oczywiście wymyślonym przez kupującego).

Oto zdjęcie pięknego pantofelka, który otrzyma nasza Mama :Powiemy szczerze, że obawiałyśmy się tego w jakim stanie dotrze do nas bucik :) Wiecie jednak taka przesyłka jest przerzucana to tu to tam. Gdy otrzymałyśmy paczuszkę wszystko było w idealnym stanie. Pantofelek wygląda jak prawdziwy, co zmyliło naszego Tatę, który zapytał gdzie drugi but (hihihi). Czy Mama po otrzymaniu prezentu go zje czy nie to już tylko Jej wybór : )

12 komentarzy :

 1. Świetny pomysł na prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne :) Też bym chciała :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: great gift. Very appetizing .. We keep in touch.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja już na szczęście po maturach :) powodzenia na ustnym ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa byłam bardzo tego bucika, ale w końcu wybrałam czekoladki z dedykacją.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna sprawa :) chciałabym mojej mamie taką przyjemność sprawić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł na prezent dla mamy! może też kupię coś takiego ale chyba trochę za późno :/
  obserwujemy? napisz u mnie:
  http://martinastewart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz :)
Jeżeli spodobał Ci się nasz blog dodaj do obserwowanych <3